Main Services

01

Dişlerinin şeklini, boyutunu, rengini ve dizilimini iyileştirerek estetik bir gülümseme elde etmeyi amaçlayan diş hekimliği uygulamasıdır.

02

All-on-4 implant tedavisi, tamamen dişsiz veya büyük diş kayıpları olan hastalar için önerilen bir implant tedavi yöntemidir.

Zirkonyum Kaplama
03

Zirkonyum kaplama, diş hekimliği alanında yaygın kullanılan estetik ve dayanıklı bir restoratif diş tedavi yöntemidir.

04

Kanal tedavisi (endodontik tedavi), dişin içindeki enfekte veya hasarlı pulpa dokusunun çıkarılarak dişin korunmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Lamina Uygulamaları
05

Laminalar, dişlerin ön yüzeyine ince bir porselen tabaka yerleştirilerek dişlerin şeklini, rengini ve görünümünü iyileştirmeyi amaçlar.

Ortodonti
06

Ortodontistler, dişlerin ve çenelerin düzgün hizalanması, çene ilişkilerinin düzeltilmesi ve yüz estetiğinin iyileştirilmesi ile ilgilenirler.

07

Implant diş tedavisi, kaybedilen dişlerin yerine titanyum köklerin yerleştirilmesi ve üzerine yapay dişlerin takılması işlemidir.

İnley Onley Diş Dolgu Restorasyon Klinik
08

İnley ve onley, hasarlı bölgelerini onarmak dolgu veya kaplama gibi diğer restorasyon seçeneklerine göre daha kapsamlı ve dayanıklı bir çözüm sağlar.

Pediatric Dentistry Çocuk Diş Tedavisi
09

Çocuk Diş Hekimliği, çocukların ağız ve diş sağlığını korumak, tedavi etmek ve geliştirmek için uzmanlaşmış bir diş hekimliği dalıdır.

Diş Tomografisi
10

Dişlerin, çene yapısının ve çevre dokuların detaylı görüntülerini elde etmek için kullanılan bir görüntüleme yöntemidir.

Diş Beyazlatma Lazer
11

Diş beyazlatma, lazer ile dişlerin doğal rengini açmak veya lekeleri gidermek için uygulanan bir estetik diş tedavisidir.

Imaplant üstü protez diş
12

İmplant üstü protez ise bu implantlara bağlanarak eksik dişlerin yerine konulur. Pretezler sabit veya çıkarılabilir..

All on six İmplant
13

All-on-6 implant tedavisi, tam diş kaybı olan hastalar için önerilen bir implant tedavi yöntemidir.

E-Max Kaplama
14

Estetik bir diş kaplama çeşididir. E-max, estetik ve dayanıklı bir porselen seramik malzemesidir ve dişlerin dış yüzeyine uygulanır.

Periodontoloji Diş Eti Hastalıkları
15

Periodontoloji, dişeti hastalıkları ve dişeti ile dişleri destekleyen yapıların (periodontyum) hastalıklarının teşhis, tedavi ve önlenmesi.

Kırık Diş Tedavisi
16

Kırık diş tedavisi, dişin kırıldığı durumlarda uygulanan bir tedavi yöntemidir. Kırık dişler, travma, çürüme, aşırı diş sıkma veya çene baskısı gibi çeşitli nedenlerle oluşabilir.

Kron Köprü Protezleri
17

Bu tedavi yöntemi, eksik diş veya dişlerin yerine geçmek ve estetik ve işlevsel olarak sağlıklı bir gülüş sağlamak amacıyla kullanılır.

Hareketli Protez
18

Hareketli protezler, ağızda desteklenmek için doğal dişlerin veya diş implantlarının olmadığı durumlarda kullanılır.

Yirmi Yaş Diş Çekimi Tedavisi
19

Yirmi yaş dişleri, çoğu insanın ergenlik dönemi sonunda veya erken yetişkinlik döneminde çıkan üçüncü büyük azı dişleridir.

Çene Ameliyatı
20

Çene ameliyatı, çene yapısında meydana gelen anormallikleri düzeltmek veya çene ilişkisini iyileştirmek için yapılan cerrahi bir müdahaledir.

kemik Ogmentasyonu
21

İmplant gibi restoratif diş tedavilerinin uygulanabilmesi için çene kemiğinin hacminin veya kalınlığının yetersiz olduğu durumlarda

Hakkımızda

Ora Dental Klinik, hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, deneyimli hekim kadrosu ve güler yüzlü personelleri ile sizlere en kaliteli ve güvenilir diş tedavisi hizmetini sunmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - C.tesi: 9:00 - 19:00Pazar: 10:00 - 16:00
Adres Tarifi

İletişim Bilgileri

İkitelli Osb Mah. Süleyman Demirel Blv. Esot İş Merkezi No: 6 /1B Başakşehir - İstanbulTel: +90 544 411 12 02Mail: info@dentaloraclinic.com.tr